VEIKKOLAN FUTISKENTTÄ

Eerikinkartanontie 5, 02880 VEIKKOLA

Ajo-ohjeet -->

Toiminnanjohtaja Tapio Keränen 040-5045904 vastaa pelinohjaajien asettelusta, olkaa yhteydessä jos kysyttävää pelinohjaajiin liittyen.

 

SarjaPvPvmKloLoppuuKenttäKotiVieraspo
B-tytöt kakkonenLa3.8.13:0014:30Veikkola TNFC WILDTiPStuomari
B-pojat kakkonenSu4.8.14:0015:35Veikkola TNFC WILDFC Espoo/2tuomari
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:00 Veikkola TN 5APEP T11-12FC WILDAleksi Nippula
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:00 Veikkola TN 5BNuPS Barca keltainenTikka LeoparditSamu Karlstedt
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:30 Veikkola TN 5APEP T11-12Tikka LeoparditSamu Karlstedt
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:30 Veikkola TN 5BNuPS Barca keltainenFC WILDAleksi Nippula
Naiset Harraste 7v7Ti6.8.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusKP-75/Oikkupolvettuomari
Tytöt 2006 VitonenTi6.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILDLoPa/Valkoinentuomari
Pojat 2008To8.8.17:0018:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenEsPa/Keltainenmeri mäkelä
Pojat 2008To8.8.17:0018:15Veikkola TN 8 BFC WILD/RaitaHAlkutoimihenkilö
Pojat 2011 treenitPe8.8.17:0018:00Veikkola TN 5 A  x
Pojat 2008Pe9.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/ValkoinenHooGee/ValkoinenMiska Haapasaari
Pojat 2007 KolmonenPe9.8.19:1520:25Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenKJS/Mustatuomari
Pojat 2010La10.8.13:0014:00Veikkola TN 5 CFC WILD/ValkoinenVJS/valkoinen CRasmus Virtapuro
Tytöt 2009La10.8.14:0015:15Veikkola TN 8 AFC WILDKasiysi/ValkoinenRasmus Virtapuro
Pojat 2012 miniliigaSu11.8.9:0016:00VEIKKOLA TNFC WILD Pojat 2012 lista
B-tytöt treenitMa12.8.19:00 Veikkola TN 8 B  X
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:00 Veikkola TN 5AFC WILD SininenKasiysi sininenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:00 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenKasiysi punainenPyry Ketola
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:30 Veikkola TN 5AFC WILD SininenKasiysi punainenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:30 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenKasiysi sininenPyry Ketola
Pojat 2009Ti13.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenPPS/Musta 10Andreas Lepistö
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti13.8.19:1520:25Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenFC Honka/Akatemiatuomari
Pojat 2008Pe16.8.19:0020:15Veikkola TN 8 AFC WILD/RaitaFC Kirkkonummi/GoldNande Pohjasmäki
C-pojat KakkonenPe16.8.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenVJS/Valkoinen Atuomari
B-tytöt kakkonenSu18.8.14:0015:30Veikkola TNFC WILDVJS/2tuomari
Tytöt T07-07/08-09 Ma19.8.18:0019:00Veikkola TN 8 Ajapanilaiset vieraat x
Pojat 2010Ma19.8.19:0020:00Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenGrIFK/WalesRasmus Virtapuro
Pojat 2010Ma19.8.19:0020:00Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaNuPS/valkoinenMiska Haapasaari
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:00 Veikkola TN 5AVJS Valkoinen 2PEP P11 Whitepyry ketola
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:00 Veikkola TN 5BEsPa punainenFC WILD valkoinenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:30 Veikkola TN 5AVJS Valkoinen 2FC WILD valkoinenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:30 Veikkola TN 5BEsPa punainenPEP P11 Whitepyry ketola
Naiset Harraste 7v7Ti20.8.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusTiPS/2tuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti20.8.19:1520:25Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenLoPa/valkoinentuomari
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:00 Veikkola TN 5ATikka LeoparditHooGeeRasmus Virtapuro
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:00 Veikkola TN 5BFC WILDEPS Siriukset valkMiska Haapasaari
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:30 Veikkola TN 5ATikka LeoparditEPS Siriukset valkRasmus Virtapuro
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:30 Veikkola TN 5BFC WILDHooGeeMiska Haapasaari
Tytöt 2006 VitonenKe21.8.19:0020:15Veikkola TN 8 AFC WILDFC Viikingit/valkoinentuomari
A-pojat kolmonenTo22.8.20:1522:00Veikkola TNFC WILDFC Espoo/Unitedtuomari
Pojat 2008Pe23.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenVJS/Valkoinen AMiska Haapasaari
B-pojat kakkonenSu25.8.14:0015:35Veikkola TNFC WILDFC POHU/HPS YJ2tuomari
B-tytöt treenitMa26.8.19:00 Veikkola TN 8B  X
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:00 Veikkola TN 5AFC WILD SininenFC kirkkonummi GoldNande Pohjasmäki
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:00 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenNuPS punainenAleksi Nippula
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:30 Veikkola TN 5AFC WILD SininenNuPS punainenNande Pohjasmäki
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:30 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenFC kirkkonummi GoldAleksi Nippula
Pojat 2007 KolmonenTi27.8.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenViTatuomari
Tytöt 2009Ti27.8.19:0520:20Veikkola TN 8 BFC WILDKaPyNande Pohjasmäki
C-pojat KakkonenTi27.8.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenPK-35tuomari
Pojat 2009Ke28.8.19:0020:05Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenFC L-UMiska Haapasaari
Pojat 2010La31.8.12:1513:15Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenLoPa/valkoinenNande Pohjasmäki
Pojat 2010La31.8.12:1513:15Veikkola TN 5 DFC WILD/ValkoinenKJS/TiikeritRasmus Virtapuro
B-pojat kakkonenLa31.8.14:0015:35Veikkola TNFC WILDGrIFK/EBK YJtuomari
B-tytöt kakkonenLa31.8.15:4517:15Veikkola TNFC WILDKäPatuomari
Pojat 2008Su1.9.14:3015:45Veikkola TN 8 BFC WILD/RaitaVJS/Valkoinen C1Nande Pohjasmäki
Pojat 2008Ma2.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILD/ValkoinenVJS/Valkoinen Bpo
Pojat 2010Ma2.9.19:0020:00Veikkola TN 5 CFC WILD/ValkoinenIIFRasmus Virtapuro
Tytöt 2006 VitonenTi3.9.19:0020:15Veikkola TN 8 BFC WILDHooGee/KF Pandat sintuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti3.9.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenNuPS/Kilpa2tuomari
Miehet KutonenTi3.9.20:3021:55Veikkola TNFC WILDLoPa/2tuomari
Pojat 2009ke4.9.19:0020:05Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenEsPa/Keltainen 1Nande Pohjasmäki
C-pojat KakkonenPe6.9.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenHFA Märsky/T01tuomari
B-tytöt kakkonenSu8.9.12:0013:30Veikkola TNFC WILDNuPStuomari
B-pojat kakkonenSu8.9.14:0015:35Veikkola TNFC WILDHIFKtuomari
Pojat 2008Ma9.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenKasiysi/WhiteValtteri Nippula
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5AFC WILD SininenFC Honka P11 Huuhkajat KRasmus Virtapuro
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenFC Honka P11 Huuhkajat MMiska Haapasaari
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5CTikka LeoparditPEP T11-12nande pohjasmäki
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5DFC WILDNuPS Barca Keltainensamu karlstedt
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5AFC WILD SininenFC Honka P11 Huuhkajat MRasmus Virtapuro
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenFC Honka P11 Huuhkajat KMiska Haapasaari
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5CTikka LeoparditNuPS Barca Keltainennande pohjasmäki
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5DFC WILDPEP T11-12samu karlstedt
Naiset Harraste 7v7Ti10.9.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusRPS/Ladyttuomari
Miehet KutonenTi10.9.20:3021:55Veikkola TNFC WILDRPS 32tuomari
Pojat 2010Ke11.9.18:0019:00Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenGrIFK/ItaliaRasmus Virtapuro
Pojat 2010Ke11.9.18:0019:00Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaLoPa/sininenMiska Haapasaari
Pojat 2007 KolmonenPe13.9.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenEPS/Musta A Valtuomari
C-pojat KakkonenPe13.9.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenFC Kontu/sininentuomari
Tytöt 2009La14.9.19:0020:05Veikkola TN 8 AFC WILDEPS/Yötähdet Valtoimihenk
Pojat 2008Ma16.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILD/ValkoinenEIF/vitpo
Naiset Harraste 7v7Ti17.9.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusFC Eilisettuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti17.9.19:1520:25Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenHJK/Munkka sintuomari
Pojat 2009Pe20.9.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenHyPS/Mustapo.
Tytöt 2006 VitonenPe20.9.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILDValtti/FBtuomari
B-pojat kakkonenLa21.9.14:0015:35Veikkola TNFC WILDTiPStuomari
Pojat 2007 KolmonenTi24.9.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenFC Kirkkonummi/Blacktuomari
Miehet KutonenTi24.9.20:3021:55Veikkola TNFC WILDBK-46/Hobbytuomari
C-pojat KakkonenPe27.9.19:1020:30Veikkola TNFC WILD/SininenHooGee/EsPa YJtuomari
A-pojat kolmonenPe27.9.20:3022:15Veikkola TNFC WILDHJK/Easttuomari
Pojat 2008La28.9.11:0012:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenKaPy/Valkoinenpo
Pojat 2010La28.9.14:4515:45Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenKJSRasmus Virtapuro
Pojat 2010La28.9.14:4515:45Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaVJS/valkoinen CMiska Haapasaari
Tytöt 06-07 treenipelila28.9.16.3017:30Veikkola TNFC WILDLoPa???
Pojat 2009 miniliigaSu29.9.09:0012:30VEIKKOLA TNFC WILD P08-09 X
B-tytöt kakkonenSu29.9.12:3014:00Veikkola TNFC WILDPPJ/Valtti YJ3tuomari
Pojat 2008Su29.9.14:3015:45Veikkola TN 8 AFC WILD/RaitaLePa/keltainenpo
Pojat 2008Su29.9.14:3015:45Veikkola TN 8 BFC WILD/ValkoinenEPS/Musta BMiska Haapasaari
Pojat 2010Ma30.9.19:0020:00Veikkola TN 5 CFC WILD/ValkoinenNuPS/valkoinenMiska Haapasaari
Naiset Harraste 7v7Ti1.10.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusKJS/FC Pyryharakattuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti1.10.19:1520:25Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenKaPy/Sininentuomari
A-pojat kolmonenPe4.10.20:1522:00Veikkola TNFC WILDPonnistus/punainentuomari
Pojat 2010La5.10.12:3013:30Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenGrIFK/CardiffMiska Haapasaari
Pojat 2010La5.10.12:3013:30Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaBK-46/rödpo
Tytöt 2009La5.10.13:3014:45Veikkola TN 8 AFC WILDPEP/Whitepo
Pojat 2008la5.10.15:0016:15Veikkola TN 8AFC WILD/RaitaGrIFK/Rednande pohjasmäki
A-pojat kolmonenPe11.10.19:3021:15Veikkola TNFC WILDPK-35/2tuomari
B-pojat kakkonenLa12.10.14:0015:35Veikkola TNFC WILDPPJ/2tuomari
B-tytöt kakkonenLa12.10.15:4517:15Veikkola TNFC WILDGnistan/GPS YJtuomari
FC WILD taitokisatSu13.10.10:0015:00VEIKKOLA TN  X

 

Linkki tasoon jossa kaikki piirinottelut Veikkolan Futiskentällä-->

Huom ! Espoon liigan ottelut eivät näy piirin sivuilla, ne on erikseen aseteltu kyseisiin ajankohtiin.

 

 

SarjaPvPvmKloLoppuuKenttäKotiVieraspo
B-tytöt kakkonenLa3.8.13:0014:30Veikkola TNFC WILDTiPStuomari
B-pojat kakkonenSu4.8.14:0015:35Veikkola TNFC WILDFC Espoo/2tuomari
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:00 Veikkola TN 5APEP T11-12FC WILDAleksi Nippula
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:00 Veikkola TN 5BNuPS Barca keltainenTikka LeoparditSamu Karlstedt
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:30 Veikkola TN 5APEP T11-12Tikka LeoparditSamu Karlstedt
Tytöt 2011 taso 2Ti6.8.18:30 Veikkola TN 5BNuPS Barca keltainenFC WILDAleksi Nippula
Naiset Harraste 7v7Ti6.8.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusKP-75/Oikkupolvettuomari
Tytöt 2006 VitonenTi6.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILDLoPa/Valkoinentuomari
Pojat 2008To8.8.17:0018:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenEsPa/Keltainenmeri mäkelä
Pojat 2008To8.8.17:0018:15Veikkola TN 8 BFC WILD/RaitaHAlkutoimihenkilö
Pojat 2011 treenitPe8.8.17:0018:00Veikkola TN 5 A  x
Pojat 2008Pe9.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/ValkoinenHooGee/ValkoinenMiska Haapasaari
Pojat 2007 KolmonenPe9.8.19:1520:25Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenKJS/Mustatuomari
Pojat 2010La10.8.13:0014:00Veikkola TN 5 CFC WILD/ValkoinenVJS/valkoinen CRasmus Virtapuro
Tytöt 2009La10.8.14:0015:15Veikkola TN 8 AFC WILDKasiysi/ValkoinenRasmus Virtapuro
Pojat 2012 miniliigaSu11.8.9:0016:00VEIKKOLA TNFC WILD Pojat 2012 lista
B-tytöt treenitMa12.8.19:00 Veikkola TN 8 B  X
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:00 Veikkola TN 5AFC WILD SininenKasiysi sininenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:00 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenKasiysi punainenPyry Ketola
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:30 Veikkola TN 5AFC WILD SininenKasiysi punainenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 1Ti13.8.18:30 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenKasiysi sininenPyry Ketola
Pojat 2009Ti13.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenPPS/Musta 10Andreas Lepistö
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti13.8.19:1520:25Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenFC Honka/Akatemiatuomari
Pojat 2008Pe16.8.19:0020:15Veikkola TN 8 AFC WILD/RaitaFC Kirkkonummi/GoldNande Pohjasmäki
C-pojat KakkonenPe16.8.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenVJS/Valkoinen Atuomari
B-tytöt kakkonenSu18.8.14:0015:30Veikkola TNFC WILDVJS/2tuomari
Tytöt T07-07/08-09 Ma19.8.18:0019:00Veikkola TN 8 Ajapanilaiset vieraat x
Pojat 2010Ma19.8.19:0020:00Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenGrIFK/WalesRasmus Virtapuro
Pojat 2010Ma19.8.19:0020:00Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaNuPS/valkoinenMiska Haapasaari
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:00 Veikkola TN 5AVJS Valkoinen 2PEP P11 Whitepyry ketola
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:00 Veikkola TN 5BEsPa punainenFC WILD valkoinenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:30 Veikkola TN 5AVJS Valkoinen 2FC WILD valkoinenAndreas Lepistö
Pojat 2011 taso 2Ti20.8.18:30 Veikkola TN 5BEsPa punainenPEP P11 Whitepyry ketola
Naiset Harraste 7v7Ti20.8.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusTiPS/2tuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti20.8.19:1520:25Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenLoPa/valkoinentuomari
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:00 Veikkola TN 5ATikka LeoparditHooGeeRasmus Virtapuro
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:00 Veikkola TN 5BFC WILDEPS Siriukset valkMiska Haapasaari
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:30 Veikkola TN 5ATikka LeoparditEPS Siriukset valkRasmus Virtapuro
Tytöt 2010 taso 2Ke21.8.18:30 Veikkola TN 5BFC WILDHooGeeMiska Haapasaari
Tytöt 2006 VitonenKe21.8.19:0020:15Veikkola TN 8 AFC WILDFC Viikingit/valkoinentuomari
A-pojat kolmonenTo22.8.20:1522:00Veikkola TNFC WILDFC Espoo/Unitedtuomari
Pojat 2008Pe23.8.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenVJS/Valkoinen AMiska Haapasaari
B-pojat kakkonenSu25.8.14:0015:35Veikkola TNFC WILDFC POHU/HPS YJ2tuomari
B-tytöt treenitMa26.8.19:00 Veikkola TN 8B  X
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:00 Veikkola TN 5AFC WILD SininenFC kirkkonummi GoldNande Pohjasmäki
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:00 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenNuPS punainenAleksi Nippula
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:30 Veikkola TN 5AFC WILD SininenNuPS punainenNande Pohjasmäki
Pojat 2011 taso 1Ti27.8.18:30 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenFC kirkkonummi GoldAleksi Nippula
Pojat 2007 KolmonenTi27.8.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenViTatuomari
Tytöt 2009Ti27.8.19:0520:20Veikkola TN 8 BFC WILDKaPyNande Pohjasmäki
C-pojat KakkonenTi27.8.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenPK-35tuomari
Pojat 2009Ke28.8.19:0020:05Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenFC L-UMiska Haapasaari
Pojat 2010La31.8.12:1513:15Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenLoPa/valkoinenNande Pohjasmäki
Pojat 2010La31.8.12:1513:15Veikkola TN 5 DFC WILD/ValkoinenKJS/TiikeritRasmus Virtapuro
B-pojat kakkonenLa31.8.14:0015:35Veikkola TNFC WILDGrIFK/EBK YJtuomari
B-tytöt kakkonenLa31.8.15:4517:15Veikkola TNFC WILDKäPatuomari
Pojat 2008Su1.9.14:3015:45Veikkola TN 8 BFC WILD/RaitaVJS/Valkoinen C1Nande Pohjasmäki
Pojat 2008Ma2.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILD/ValkoinenVJS/Valkoinen Bpo
Pojat 2010Ma2.9.19:0020:00Veikkola TN 5 CFC WILD/ValkoinenIIFRasmus Virtapuro
Tytöt 2006 VitonenTi3.9.19:0020:15Veikkola TN 8 BFC WILDHooGee/KF Pandat sintuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti3.9.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenNuPS/Kilpa2tuomari
Miehet KutonenTi3.9.20:3021:55Veikkola TNFC WILDLoPa/2tuomari
Pojat 2009ke4.9.19:0020:05Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenEsPa/Keltainen 1Nande Pohjasmäki
C-pojat KakkonenPe6.9.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenHFA Märsky/T01tuomari
B-tytöt kakkonenSu8.9.12:0013:30Veikkola TNFC WILDNuPStuomari
B-pojat kakkonenSu8.9.14:0015:35Veikkola TNFC WILDHIFKtuomari
Pojat 2008Ma9.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenKasiysi/Whitepo
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5AFC WILD SininenFC Honka P11 Huuhkajat KRasmus Virtapuro
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenFC Honka P11 Huuhkajat MMiska Haapasaari
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5CTikka LeoparditPEP T11-12po
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:00 Veikkola TN 5DFC WILDNuPS Barca Keltainenpo
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5AFC WILD SininenFC Honka P11 Huuhkajat MRasmus Virtapuro
Pojat 2011 taso 1Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5BKaPy valkoinenFC Honka P11 Huuhkajat KMiska Haapasaari
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5CTikka LeoparditNuPS Barca Keltainenpo
Tytöt 2011 taso 2Ti10.9.18:30 Veikkola TN 5DFC WILDPEP T11-12po
Naiset Harraste 7v7Ti10.9.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusRPS/Ladyttuomari
Miehet KutonenTi10.9.20:3021:55Veikkola TNFC WILDRPS 32tuomari
Pojat 2010Ke11.9.18:0019:00Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenGrIFK/ItaliaRasmus Virtapuro
Pojat 2010Ke11.9.18:0019:00Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaLoPa/sininenMiska Haapasaari
Pojat 2007 KolmonenPe13.9.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenEPS/Musta A Valtuomari
C-pojat KakkonenPe13.9.20:1521:35Veikkola TNFC WILD/SininenFC Kontu/sininentuomari
Tytöt 2009La14.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILDEPS/Yötähdet Valpo
Pojat 2008Ma16.9.18:0019:15Veikkola TN 8 AFC WILD/ValkoinenEIF/vitpo
Naiset Harraste 7v7Ti17.9.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusFC Eilisettuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti17.9.19:1520:25Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenHJK/Munkka sintuomari
Pojat 2009Pe20.9.19:1520:30Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenHyPS/Mustapo
Tytöt 2006 VitonenPe20.9.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILDValtti/FBtuomari
B-pojat kakkonenLa21.9.14:0015:35Veikkola TNFC WILDTiPStuomari
Pojat 2007 KolmonenTi24.9.19:0520:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenFC Kirkkonummi/Blacktuomari
Miehet KutonenTi24.9.20:3021:55Veikkola TNFC WILDBK-46/Hobbytuomari
C-pojat KakkonenPe27.9.19:1020:30Veikkola TNFC WILD/SininenHooGee/EsPa YJtuomari
A-pojat kolmonenPe27.9.20:3022:15Veikkola TNFC WILDHJK/Easttuomari
Pojat 2008La28.9.11:0012:15Veikkola TN 8 AFC WILD/SininenKaPy/Valkoinenpo
Pojat 2010La28.9.14:4515:45Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenKJSRasmus Virtapuro
Pojat 2010La28.9.14:4515:45Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaVJS/valkoinen CMiska Haapasaari
Pojat 2009 miniliigaSu29.9.09:0012:30VEIKKOLA TNFC WILD P08-09 X
B-tytöt kakkonenSu29.9.12:3014:00Veikkola TNFC WILDPPJ/Valtti YJ3tuomari
Pojat 2008Su29.9.14:3015:45Veikkola TN 8 AFC WILD/RaitaLePa/keltainenpo
Pojat 2008Su29.9.14:3015:45Veikkola TN 8 BFC WILD/ValkoinenEPS/Musta BMiska Haapasaari
Pojat 2010Ma30.9.19:0020:00Veikkola TN 5 CFC WILD/ValkoinenNuPS/valkoinenMiska Haapasaari
Naiset Harraste 7v7Ti1.10.19:1520:30Veikkola TN 8 AFC WILD/Team VenusKJS/FC Pyryharakattuomari
Pojat 2006 Kolmonen 8v8Ti1.10.19:1520:25Veikkola TN 8 BFC WILD/SininenKaPy/Sininentuomari
A-pojat kolmonenPe4.10.20:1522:00Veikkola TNFC WILDPonnistus/punainentuomari
Pojat 2010La5.10.12:3013:30Veikkola TN 5 CFC WILD/SininenGrIFK/CardiffMiska Haapasaari
Pojat 2010La5.10.12:3013:30Veikkola TN 5 DFC WILD/RaitaBK-46/rödpo
Tytöt 2009La5.10.13:3014:45Veikkola TN 8 AFC WILDPEP/Whitepo
Pojat 2008la5.10.15:0016:15Veikkola TN 8AFC WILD/RaitaGrIFK/Redpo.
A-pojat kolmonenPe11.10.19:3021:15Veikkola TNFC WILDPK-35/2tuomari
B-pojat kakkonenLa12.10.14:0015:35Veikkola TNFC WILDPPJ/2tuomari
B-tytöt kakkonenLa12.10.15:4517:15Veikkola TNFC WILDGnistan/GPS YJtuomari
FC WILD taitokisatSu13.10.10:0015:00VEIKKOLA TN  X